Czyszczenie Kanalizacji Zewnętrznej

Budowa oczyszczalni ścieków

Oferujemy doradztwo przy wyborze oczyszczalni. Wykonujemy:

  • projekty wraz z montażem przydomowych oczyszczalni ścieków,
  • projekty separatorów wraz z montażem oczyszczalni ścieków.
  • budowa i renowacja szamb

Polecamy oczyszczalnie natępujących producentów tj.:

  • Ecol-Unicon, Aco, Hauraton,
  • Delfin, Ekoprogres, Euro-Plast
Oczyszczalnia HD 10

Oczyszczalnie kompaktowe

Oczyszczalnie (kompaktowe zbiorniki) podzielone są na kilka komór technologicznych, w których przebiegają jednostkowe procesy oczyszczania ścieków - dzięki działalności mikroorganizmów w formie osadu czynnego, w warunkach tlenowych dochodzi do usuwania zanieczyszczeń organicznych i azotanowych w ściekach. Nadmierny osad może być usuwany indywidualnie, bez użycia wozu asenizacyjnego, za pomocą pompy na niewielkie poletko.

Zaletami tych oczyszczalni są: długa żywotność, działanie bez przykrych zapachów, prosty sposób instalacji, niskie zapotrzebowanie na prąd elektryczny i niskie koszty eksploatacji, układ jest w pełni zautomatyzowany, wymaga jedynie okresowej kontroli. Wysoki efekt oczyszczania ścieków pozwala nam na odprowadzenie ścieków do odpływu: cieku wodnego, kanału burzowego, rzeki lub studni chłonnej.

  • kompaktowe sx (tworzywo
  • kompaktowe (stal nierdzewna)
  • kompaktowe (betonowe)

 

Serwis oczyszczalni ścieków

Dbając o kompleksowość usług naszej firmy, proponujemy nie tylko budowę i montaż wybranej przez klienta konstrukcji. Nasza oferta obejmuje również czyszczenie i serwis oczyszczalni ścieków. Dzięki temu każdy klient, który zdecyduje się na wykorzystywanie tego rodzaju instalacji, może liczyć z naszej strony na pomoc w zakresie jej eksploatacji.


Wspólnie ustalamy plan działania, regularnych przeglądów i serwisowania, w celu utrzymania konstrukcji w najlepszym stanie, co zapewnia długą i bezawaryjną eksploatację. W przypadku powstałych nagle usterek lub awarii niezwłocznie naprawiamy poszczególne elementy.


Regularnie przeprowadzamy również niezbędne zabiegi czyszczenia oczyszczalni ścieków, polepszając jej szczelność, przepustowość, jak również zwiększając efektywność ich pracy. Usługi tego rodzaju zmniejszają również ryzyko przepełnienia, a w rezultacie niebezpieczeństwa awarii.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

tel. 796-707-007

 tomasz@mijalski.pl