Zakład Usługowy
Jarosław Mijalski

Zakład Usługowy Jarosław Mijalski

Czyszczenie kanalizacji

Kontynuujemy wieloletnie rodzinne tradycje firmy Jerzego Mijalskiego w zakresie czyszczenia kanalizacji i separatorów, pogotowia kanalizacyjnego, obsługi separatorów oraz usuwania odpadów komunalnych i niebezpiecznych, serwisu przepompowni i oczyszczalni ścieków deszczowych i sanitarnych, inspekcji kanalizacji, bezwykopowych naprawy, próby szczelności kanalizacji.

Jesteśmy firmą która działa na rynku dolnośląskim już od 25 lat.

Wraz z postepem technicznym dostosowujemy swoją ofertę usług do wymagań zleceniodawców krajowych i zagranicznych, w tym renomowanych światowych firm.

Oferujemy usługi takie jak: serwisowanie przepompowni ścieków, montaż separatorów i osadników,  usuwanie awarii (udrażnianie ) sieci deszczowej i sanitarnej i deszczowej,  czyszczenie elementów uzbrojenia sieci takich jak: wpusty uliczne, studnie rewizyjne, przykanaliki, studnie chłonne.

Polecamy hydrodynamiczne czyszczenie kanalizacji.

Czyszczenie kanalizacji

Do czyszczenia kanalizacji  używamy specjalistycznego sprzętu wysokociśnieniowego
produkcji światowego lidera J.HVIDTVED LARSEN A/S.

Usuwanie odpadów

badanie odpadu, określenie w akredytowanym laboratorium zawartości substancji niebezpiecznych opracowujemy technologię i sposób usunięcia odpadu.

Oczyszczalnie ścieków

Oferujemy  usługi: czyszczenie oczyszczalni
ścieków, czyszczenie zbiorników retencyjnych,  przeciwpożarowych, stawów i oczek wodnych

Serwis separatorów

Oferujemy serwis i przeglądy techniczne oraz montaż separatorów substancji ropopochodnych, separatorów tłuszczu i skrobii.

Serwis przepompowni

Przepompownie ścieków  są powszechnie stosowane  przy budowie kanalizacji sanitarnych, deszczowych i przemysłowych miast, wsi i zakładów.

Mycie ekranów akustycznych

Ostatnio realizowaliśmy nietypowe zlecenia, a mianowicie mycie ekranów akustycznych na obwodnicy autostradowej Wrocławia.

Ofertę kierujemy do:

  • instytucji państwowych,
  • administracji terenowej,
  • osób fizycznych,
  • i innych podmiotów gospodarczych,

dopasowując ją do indywidualnych potrzeb jak i specyfiki zamówienia. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że podejmujemy ambitne wyzwania stosując tradycyjne metody, jak i nowoczesne techniki oraz rozwiązania technologiczne.