Obsługa, serwis, eksploatacja sieci kanalizacyjnych

Zakład Techniki Kanalizacyjnej Jarosław Mijalski

Czytaj więcej Strzałka

Zakład Techniki Kanalizacyjnej Jarosław Mijalski

Kontynuujemy wieloletnie rodzinne tradycje firmy Jerzego Mijalskiego w zakresie czyszczenia kanalizacji i separatorów, pogotowia kanalizacyjnego, obsługi separatorów oraz usuwania odpadów komunalnych i niebezpiecznych, serwisu przepompowni i oczyszczalni ścieków deszczowych i sanitarnych, inspekcji kanalizacji, bezwykopowych naprawy, próby szczelności kanalizacji.
Jesteśmy firmą która działa na rynku dolnośląskim już od 25 lat.
Wraz z postepem technicznym dostosowujemy swoją ofertę usług do wymagań zleceniodawców krajowych i zagranicznych, w tym renomowanych światowych firm.

 

Oferujemy usługi takie jak: serwisowanie przepompowni ścieków, montaż separatorów i osadników, usuwanie awarii (udrażnianie ) sieci deszczowej i sanitarnej i deszczowej, czyszczenie elementów uzbrojenia sieci takich jak: wpusty uliczne, studnie rewizyjne, przykanaliki, studnie chłonne.
Polecamy hydrodynamiczne czyszczenie kanalizacji.

Nasza oferta

 • Separatory


  Zespół

  Świadczymy kompleksowe usługi związane z utrzymaniem, eksploatacją, czyszczeniem oraz sprzedażą i montażem separatorów substancji ropopochodnych, separatorów tłuszczowych, skrobi oraz osadników.

 • Systemy kanalizacyjne


  Prace na zewnątrz

  Dostarczamy profesjonalne i sprawdzone usługi związane z oczyszczaniem, udrażnianiem, oraz wykonywaniem inspekcji TV systemów kanalizacji wewnętrznych i zewnętrznych.

 • Inspekcja TV


  Zespół

  Specjalizujemy się w przeprowadzaniu dokładnych inspekcji kanalizacji sanitarnych,deszczowych, przemysłowych i innych stosując odpowiedni sprzęt.

 • Bezwykopowa renowacja kanalizacji


  Pracownicy

  Naszą specjalnością są usługi związane z naprawą kanalizacji, bez konieczności wykonywania kosztownych wykopów.

 • Pogotowie kanalizacyjne


  Pogotowie

  Przepompownie ścieków są powszechnie stosowane przy budowie kanalizacji sanitarnych, deszczowych i przemysłowych miast, wsi i zakładów.

 • Oczyszczanie ścieków


  frezowanie kanalizacji

  W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług związanych z nowoczesnymi i w pełni ekologicznymi oczyszczalniami ścieków.Świadczymy bowiem kompleksowe usługi związane z ich sprzedażą, instalacją oraz późniejszą obsługą.

 • Przepompownie sanitarne, deszczowe


  Obsługa

  Świadczymy kompleksowe usługi związane ze sprzedażą, montażem oraz serwisowaniem przepompowni sanitarnych oraz deszczowych.

Ofertę kierujemy do:

 • instytucji państwowych
 • administracji terenowej
 • osób fizycznych
 • i innych przedmiotów gospodarczych

 

dopasowując ją do indywidualnych potrzeb jak i specyfiki zamówienia. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że podejmujemy ambitne wyzwania stosując tradycyjne metody, jak i nowoczesne techniki oraz rozwiązania technologiczne.