Oczyszczalnie ścieków

Zakład Techniki Kanalizacyjnej Jarosław Mijalski

Czytaj więcej Strzałka

Oczyszczalnie ścieków

Sprzedaż, montaż, serwis

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług związanych z nowoczesnymi i w pełni ekologicznymi oczyszczalniami ścieków.Świadczymy bowiem kompleksowe usługi związane z ich sprzedażą, instalacją oraz późniejszą obsługą.

 

Sprzedaż Montaż Serwis

Sprzedaż

Dostarczamy najlepsze
oczyszczalnie od
sprawdzonych producentów.

Poznaj szczegóły

Montaż

Zajmujemy się profesjonalną instalacją,
dodatkowo dbając o transport oraz rozruch.

Poznaj szczegóły

Serwis

Na bieżąco serwisujemy
oraz wykonujemy
niezbędne naprawy.

Poznaj szczegóły

 

Współpraca z nami to same korzyści!

Oferujemy:

Elastyczność i kompleksowość, stawiając na współpracę z nami, wszystko załatwisz w jednym miejscu – od wyboru najlepszej oczyszczalni, po jej transport, montaż oraz regularną obsługę połączoną z serwisem.

Wsparcie – jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze, gdy tego potrzeba- dbając o to, aby oczyszczalnia była sprawna i w pełni funkcjonalna.

Sprzedajemy oczyszczalnie ścieków

Oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które cechują się wysoką wydajnością, ponadprzeciętną jakością oraz długą żywotnością. Dzięki temu wszystkiemu gwarantujemy, że Państwa oczyszczalnia będzie służyła bezawaryjnie przez długi czas.

Montujemy oczyszczalnie ścieków

Zajmujemy się też całym procesem związanym z montażem oczyszczalni. Doradzamy przy jej wyborze, organizujemy transport, instalujemy ją na miejscu oraz odpowiadamy za rozruch.

Serwisujemy oczyszczalnie ścieków

Dostarczamy także w pełni kompleksowe usługi związane z bieżącym utrzymaniem oczyszczalni. Wymieniamy zużyte elementy, usuwamy awarie oraz regularnie ją konserwujemy.