Montaż przepompowni ścieków

Sprzedaż Montaż Serwis

Sprzedaż

Dostarczamy najlepsze
przepompownie od
sprawdzonych producentów.

Poznaj szczegóły

Montaż

Zajmujemy się profesjonalną
instalacją, dodatkowo dbając
o transport oraz rozruch.

Poznaj szczegóły

Serwis

Na bieżąco czyścimy,
sprawdzamy stan oraz
wykonujemy niezbędne naprawy.

Poznaj szczegóły

Zrzeszająca trzy powiązane rodzinnie firmy Grupa Mijalski jest dostawcą urządzeń hydrotechnicznych umożliwiających realizację zadań związanych z gospodarką wodno-ściekową. Zajmujemy się m.in. sprzedażą i montażem przepompowni ścieków komunalnych, wód opadowych i drenażowych. Dostarczamy klientom przepompownie sanitarne i deszczowe mające w branży opinię bezawaryjnych i niezawodnych. Ich najważniejsze zalety to:

  • prosta budowa, a co za tym idzie mniej skomplikowana obsługa i serwis,
  • efektywna praca,
  • długa żywotność, dzięki temu, że montowane przez nas przepompownie pracują na bardzo dobrych, trwałych podzespołach.

Zastosowanie przepompowni ścieków

Przepompownie ścieków należą do systemów kanalizacji grawitacyjno-ciśnieniowej i ciśnieniowej, a ich funkcją jest transport ściegów na dużą odległość lub ich przeniesienie na wyższy poziom. Montaż przepompowni jest zasadny w miejscach, które nie mogą być podłączone do zbiorczej sieci kanalizacyjnej typu grawitacyjnego np. z uwagi na rozproszoną zabudowę czy niekorzystne ukształtowanie terenu. Indywidualne przepompownie ścieków na danych obszarach tworzą system kanalizacji ciśnieniowej, podłączony do kolektora ściekowego. Ścieki z kolektora trafiają do oczyszczalni.

Dzięki montażowi przepompowni każdy nasz klient zyskuje możliwość odprowadzania ścieków bytowo-gospodarczych oraz wód drenażowych i opadowych do najbliżej położonej oczyszczalni. Urządzenia te zasługują na zainteresowanie zarówno właścicieli prywatnych posesji i gospodarstw rolnych, jak i osób zarządzających firmą, zakładem przemysłowym, miastem lub gminą. Zapewniamy doradztwo w doborze przepompowni do indywidualnych potrzeb i warunków montażowych oraz fachowo przeprowadzony montaż. Proponujemy również kontynuację współpracy w zakresie serwisu tego typu urządzeń.