Systemy kanalizacyjne

Świadczymy usługi, które zapewniają prawidłowe działanie systemów kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej. Rozwiązujemy problemy z niedrożnością i nieszczelnością rur kanalizacyjnych oraz nagromadzonym w rurach, a także zbiornikach bezodpływowych osadem. Usuwamy również awarie systemów w trybie pogotowia kanalizacyjnego. W swojej pracy stosujemy niezawodny sprzęt i metody, które umożliwiają szybkie rozpoznanie przyczyny problemu oraz wykonanie nieinwazyjnych napraw kanalizacji sanitarnych, deszczowych i ogólnospławnych.

 

 

Czyszczenie kanalizacji wewnętrznej

Obsługa kanalizacji wewnętrznej

Zapewniamy kompleksową obsługę instalacji wewnętrznych znajdujących się w różnego typu obiektach. Dzięki inspekcjom TV szybko rozpoznajemy przyczyny problemów i znajdujemy miejsca awarii.

Czyszczenie kanalizacji zewnętrznej

Obsługa kanalizacji zewnętrznej

Świadczymy komplet usług związanych z obsługą kanalizacji zewnętrznej, zapewniających drożność rur i prawidłową pracę urządzeń wchodzących w skład takich systemów. Nasze usługi to m.in. czyszczenie i frezowanie kanalizacji oraz jej nieinwazyjne naprawy.

 

Przeglądy instalacji i urządzeń kanalizacyjnych

Na zlecenia klientów wykonujemy przeglądy instalacji i urządzeń kanalizacyjnych w celu sprawdzenia poprawności ich działania oraz wykrycia ewentualnych problemów z siecią. Regularne przeglądy sieci zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych pozwalają monitorować stan techniczny rur i pozostałych elementów systemu. Nie wymagają dużych nakładów pracy, ponieważ są wykonywane nieinwazyjnie za pomocą samojezdnych kamer inspekcyjnych. Za to dzięki nim można zapobiec awariom spowodowanym nieszczelnością lub niedrożnością systemu. Przeglądy te są potrzebne zwłaszcza w starych budynkach, w których instalacje i urządzenia kanalizacyjne mogą być zniszczone na skutek długoletniej eksploatacji.

Inspekcje powykonawcze

Szwankująca sprawność sieci kanalizacyjnych może mieć różne przyczyny, niekoniecznie związane ze złym sposobem eksploatowania czy zużyciem elementów instalacyjnych. Przyczyna ta może leżeć również po stronie monterów kanalizacji, którzy źle wykonali swoją pracę. Dlatego przeprowadzamy inspekcje powykonawcze robione w celu weryfikacji nowych instalacji kanalizacyjnych, w tym: sprawdzające poprawność ich wykonania, drożność, nachylenie, spadki oraz inne kluczowe parametry.

DLA STAŁYCH KLIENTÓW,

M.IN. TYCH, Z KTÓRYMI PODPISUJEMY UMOWY

NA OBSŁUGĘ SERWISOWĄ KANALIZACJI,

MAMY KORZYSTNY SYSTEM UPUSTÓW I RABATÓW CENOWYCH

Zapraszamy do współpracy

tel. 721 494 455

oferty@mijalski.pl