Systemy kanalizacyjne

Zakład Techniki Kanalizacyjnej Jarosław Mijalski

Czytaj więcej Strzałka

Systemy kanalizacyjne

Czyszczenie instalacji wewnętrznych i zewnętrznych

Dostarczamy profesjonalne i sprawdzone usługi związane z oczyszczaniem, udrażnianiem, oraz wykonywaniem inspekcji TV systemów kanalizacji wewnętrznych i zewnętrznych.

 

 

Czyszczenie kanalizacji wewnętrznej

Czyszczenie kanalizacji wewnętrznej

Zajmujemy się kompleksową obsługą instalacji
kanalizacyjnych znajdujących się w
różnego typu obiektach

Czyszczenie kanalizacji zewnętrznej

Czyszczenie kanalizacji zewnętrznej

Dbamy o czystość kanalizacji znajdujących
się na ulicach, chodnikach oraz innych miejscach
o charakterze zewnętrznym

 

Współpraca z nami to same korzyści!

Oferujemy:

Wszechstronność, nasze usługi są w pełni kompleksowe, a w ich składzie znajdują się: dokonywanie inspekcji TV kanalizacji, czyszczenie oraz usuwanie wszelkich awarii.

Innowacyjność, stosujemy nowoczesne metody i narzędzia pracy, dzięki którym jesteśmy w 100% efektywni.

Doradztwo i pomoc, chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, oferujemy sprawne wykonanie zlecenia, oraz fachową pomoc przy awariach kanalizacji.

Specjalistyczne maszyny i urządzenia,  do swojej codziennej pracy używamy wyłącznie sprawdzonych i w pełni profesjonalnych sprzętów, takich jak: kamery, roboty frezujące, spirale mechaniczne, oraz dedykowane pojazdy. To dzięki nim dajemy pewność, że Państwa instalacja kanalizacyjna będzie czysta, w pełni udrożniona, a także sprawdzona pod względem ewentualnych uszkodzeń.

Dbamy o kanalizacje wewnętrzne i zewnętrzne

 • Czyścimy kanalizacje

Zajmujemy się kompleksowym oczyszczaniem systemów kanalizacyjnych ze wszelkiego rodzaju osadów, zabrudzeń, zbędnych elementów oraz innych obiektów mogących wpływać negatywnie na ich drożność czy ogólny stan. Zajmujemy się czyszczeniem systemów kanalizacji wewnętrznych oraz zewnętrznych, dostosowując odpowiedni sprzęt do zadania.

 • W ramach systemów kanalizacyjnych, oferujemy czyszczenie elementów, takich jak: m.in. kanalizacje deszczowe, sanitarne, przemysłowe, ogólnospławne wpusty uliczne, studnie, odwodnienia liniowe, zbiorniki, separatory, osadniki, przepompownie i inne.
 • Czyszczenie hydrodynamiczne (ciśnieniowe)pojazd typu WUKO 
  to metoda czyszczenia kanalizacji przy pomocy wysokiego ciśnienia i specjalnych dysz obrotowych, które pod wpływem wysokich obrotów i napierającego ciśnienia dochodzącego do 150 Bar, skutecznie eliminują z kanalizacji narosłe korzenie, pozostałości po zaprawach budowlanych, osady, części stałe blokujące prześwit przewodu. Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji wykonujemy w przewodach o średnicach od 100 do 1000 mm.

 

 • Sprawdzamy stan instalacji
  Dokonujemy wszechstronnych przeglądów instalacji kanalizacyjnych zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Dzięki specjalistycznym sprzętom (kamery już od średnicy 30mm) znajdujemy powody zatorów, źródła awarii oraz przyczyny innych problemów związanych ze złym funkcjonowaniem kanalizacji. 

 

 • Wykonujemy inspekcje powykonawcze
  Świadczymy usługi polegające na weryfikacji nowych instalacji kanalizacyjnych, w tym: sprawdzające poprawność ich wykonania, odpowiednią drożność, nachylenie, spadki oraz inne kluczowe parametry. 

 

 • Wykonujemy prace robotem frezującym
  Posiadamy wielofunkcyjny samojezdny robot frezujący HC 150. Sprzęt, z którego korzystamy pozwala nam na frezowanie rur od  średnicy 135 mm do 450 mm. Posiadamy również możliwość pracy w mniejszych średnicach już od 100 mm.To idealny sprzęt do najcięższych prac związanych z udrażnianiem zatkanych przewodów rurowych oraz wycinaniem za głęboko wpiętych przyłączy. Bez problemu pozbywamy się tak trudnych zanieczyszczeń jak: korzenie zalegające wewnątrz kanału, beton i masy bitumiczne oraz inne gabarytowe elementy, które mogą powodować zator w kanalizacji.